Glam Sight Hakkında / About Glam Sight

00:26 Glam Sight 0 CommentsBizler ortak zevkleri olan ve yine farklı konularda ve alanlarda bilgi dağarcığıyla birbirine çok şey kattığını düşünen 2 kişiyiz; Zeynep ve Ece. Bu platformda bu zevklerimizi ve bilgilerimizi herkesle paylaşmak istedik. Burada amacımız sadece hobi olarak geliştirdiğimiz alanlarda paylaşımda bulunmak değil; mesleklerimiz, hobilerimiz, yeteneklerimiz sayesinde kendimizi geliştirmiş olduğumuz konu ve alanlarda da paylaşımlarda bulunmak.
Bu ne demek?
Bu sayfada modadan makyaja sanattan yemek tariflerine, yeme içme gezme konusunda tavsiyelerden psikolojiye kadar ve daha bir çok alanda; eğlenceli, gözlemleyici, bilgilendirici ve dürüst yorumlarla hobilerimiz ile ilgili fotoğraflara & yazılara ve kendi konusunda profesyonel olan bizlerin bilgilendirici yazıları ve tavsiyelerine ulaşabileceksiniz. 
Zaman içerisinde büyüyüp size her platformda ulaşılabilir olma hevesiyle çıktığımız maceramızda sizi de bekleriz. :)
Ve MERHABA!!

____________________

We're 2 good friends; Zeynep & Ece who have similar tastes and yet have different knowledges about various kinds of subjects and areas which we believe helps us to learn from and taught by each other.
On this platform we wanted to share our tastes and knowledges with everyone.
Our aim is not only sharing the themes which we can call our hobbies but also sharing the areas that we developed ourselves by our talents,majors and professions.

What does it mean?

On this website from fashion to makeup, art to cooking recipes, traveling to psychology ( and much more..) you can find fun, educative, observative and honest evaluations, comments&pics; and our writings and recommendations about the field that we are professional at.
We wait for you to join us on this adventure which started with the excitement and expectation of growing over the time and reaching all of you :)
So, Hello There!!

You Might Also Like

0 yorum: