golden rose,

Golden Rose Ice Color Nail Lacquer - 121

01:45 Ece Ruşen 15 Comments


Merhaba,
Bugün size gül kurusu renginde, tam sonbahar ruhuna ve kış kazaklarına yakışacak bir ojeden bahsedeceğim. Golden Rose Ice Color Oje 121.

Rengine dikkat ettiyseniz aslında bu oje tam The Balm Meet Matt(e) Hughes - Charming için yaratılmış. Birbirleriyle çok uyumlular ve aşırı yakışıyorlar. Beyaz, uzun kollu kazaklarla aşırı tatlı duruyorlar. Rengine bayılıyorum.


Yapısı ne aşırı akışkan ne aşırı yoğun çıktı. Üstelik zamanla koyulaşmaması büyük avantaj. Bazı ojelerde çok kısa süre sonra bu sorunu yaşıyor ve ışık hızıyla soğuyorum, ama bunda böyle bir durum söz konusu değil.

Fırçası benim gibi oje sürme becerisi olmayan insanlar için bile uygun. Uygulaması çok kolay oluyor. Doğru dozu tutturursanız tüpe tek daldırışta sürebiliyorsunuz.

Ben 2 kat rengini daha çok sevdim ama tek katta da şişenin rengini %70 oranında veriyor.

Kendisi bitirme projemdeki ojeleri bir süre kenara koymama sebep oldu, çoğunlukla bundan başka renk sürmüyorum son zamanlarda. Parmakları zarif ve güzel, tırnakları bakımlı gösteriyor.


Bendeki minik boy olanı. Gratis'te bir kolinin içinde görüp hemen sepetime atmıştım, sonra büyük boylarına baktım ama büyük boy olanlarında bu renk kalmamıştı :) Zaten kolay biteceğe de benzemiyor.

Sevgiler,
Ece

You Might Also Like

15 yorum:

 1. Bence minik boylarla büyüklerde farklı renkler var sanki Ece ya? Yoksa ben mi öyledir diye düşündüm ki? :))) Renk çok güzelmiş, aklımda olsun! Hoş, Instagram'da sen paylaştığından beri aklımda ama rastlamadım. Bende de farklı bir gülkurusu tonu var, aynen çok seviyorum. Güle güle kullan Ece'cim, neyse ki beyaz kazak havaları da geldi artık oley!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bak o da olabilir çünkü ben kolinin içindeki diğer renklere hiç bakmadım :)
   teşekkür ederim ^^
   ayrıca beyaz kazak <3 <3

   Sil
 2. Ece, bence minik boy olmaları daha iyi ojelerin, hem taşıması hem ömürleri dolmadan kullanabilmek daha kolay oluyor. Bir süre sonra yapısının kalınlaşmamasına çok sevindim, çünkü ben de senin gibi o durumu yaşayınca direk uzaklaşıyorum. Hatta bu yüzden senelerce Flormar oje almadım. :) Bu serinin elimde hiç bir rengi yok ve sende şahane durmuş, eğer rastlarsam mutlaka alacağım, çok beğendim :) Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kesinlikle! zaten şimdiye kadar bitirebildiğim oje olmadı hiç.
   biz büyük boyları da görmüştük ve onlarda da çok tatlı tonlar vardı diye hatırlıyorum, denemeye değer :)

   teşekkür ederim :*

   Sil
 3. çok güzel bir renk ben hiç görmedim bunu matlaştırıcı ile de harika durur bence :-)) güle güle kullan canım sevgiler .-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. süper fikir, öyle de deneyeceğim :)
   çok teşekkürler :*

   Sil
 4. renk çok tatlı pastel 66 numarayıda tavsiye ederim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aaa o da efsane güzelmiş <3 edinmem lazım ^^

   Sil
 5. bir de mat haliyle görelim <3 çok güzel bir renkmiş Ece <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. dener denemez instagramda paylaşacağım <3 öpüyorum :*

   Sil
 6. Rengi çok güzelmiş Ece, mini boyları olduğunu bilmiyordum. Görürsem alayım en azından bitirebilirim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok tatlı, bıkmadan kullanıyorum ve mini boy bile bitmeyecek gibi duruyor, tam bizim gibi oje bitiremeyenler için :)

   Sil
 7. merhaba ojenin rengi 121 mi? başka bir renk çıkıyor nette 121 için

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 121 ki iyice baktığınızda karteladaki renkle aynı. Gerek telefon kamerasından gerekse dijital ortamdan dolayı arada çok küçük ton farkı var gibi gelebilir. En garanti sonuç için bir Gratis şubesine gitmenizi öneriyorum.

   Sil